Nasze sukcesy

W tym miejscu chcemy pochwalić się sukcesami naszych podopiecznych – gorąco gratulujemy i życzymy im dalszych, wspaniałych osiągnięć.

Rok szkolny 2017/2018

1) XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ,,Przecławska Cza Cza” Mikołaj Madej (kl.III) wraz z partnerką zajął pierwsze miejsce w kategorii 8-9 klasa H.

2) Gminny Finał Igrzysk Dzieci w Piłce Ręcznej Chłopców w Chorzelowie nasza drużyna zdobyła III miejsce. Skład: Bartek Mroczka, Paweł Lewandowski, Kacper Kut, Michał Bajor, Jakub Nowak, Patryk Wróbel, Mikołaj Dźwikowski, Paweł Koceniak, Kacper Gola, Bartek Lasek, Michał Madej
3) Gminny Turniej Tenisa Stołowego w Chorzelowie – Bartłomiej Mroczka i Paweł Lewandowski kl. VI zdobyli III miejsce.
 4) Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Historii – Daria Wiech klasa V uzyskała tytuł finalisty.
 5) Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Matematyki – Konrad Ćwięka klasa VII zdobył najwyższy tytuł laureata.
 6) Gminny Konkurs Recytatorski – Teatr jednego wiersza –Wiktoria Czepiel kl.I, Bartłomiej Michna kl.II. Wyróżnienie zdobyli: kl. I – Zuzanna Gawlik, Gabriel Flasza, kl. II – Nikola Gwizdak, Dominik Kud, kl. III – Oliwia Pikor, Wojciech Mroczka.
7) XI Konkurs Języka Angielskiego pod patronatem Prezydenta Miasta Mielca – Laura Czernikowska kl. VII – wyróżnienie.
8) VII Gminny Konkurs Czytania ze Zrozumieniem Uczniów Klas II „Przez czytanie do sukcesu” Książnice – Bartosz Michna – wyróżnienie.
9) Gminny Konkurs Matematyczny klas III Chorzelów – Michał Golba zajął drugie miejsce, Mikołaj Madej – wyróżnienie.
10) Gminny Konkurs Ortograficzny klas III Podleszany – Michał Golba – zdobył III miejsce.
11) Gminny Konkurs Piosenki Angielskiej Chorzelów – Wiktoria Świątek kl. VII wyróżnienie.
12) Powiatowy Konkurs Czytelniczy Mielec – Laura Czernikowska kl. VII zdobyła tytuł finalisty.
13) Gminny Konkurs Ortograficzny Klas IV – VII Rydzów – Paweł Koceniak kl. V – trzecie miejsce, Konrad Ćwięka kl. VII – wyróżnienie.